Luksusowo wyposażony apartament Mechelinki w pobliżu Trójmiasta

Luksusowo wyposażony apartament Mechelinki w pobliżu Trójmiasta

Elegancko wyposażony apartament Mechelinki w pobliżu Trójmiasta jest mieszkaniem rekomendowanym przez dotychczasowych gości. Miejsce to rekomendowane jest dla większej liczby osób, ze względu na to, że może w tym miejscu mieszkać nawet 6 osób. Apartament należy do firmy MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ funkcjonującej pod adresem: ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Z jej przedstawicielami można skontaktować się przez formularz internetowy lub telefonicznie: 601 991 980, 601991980 a także +48601991980. Wtedy każdy dowie się szczegółów na temat zrobionej rezerwacji.

Mieszkanie można wynajmować na dłuższy czas, a ze względu na to że jest w pełni wyposażone to można tutaj spędzać dłuższy czas. W mieszkaniu umieszczone są: tv z płaskim ekranem, klimatyzacja, sejf, część relaksu, szafa, łazienka z prysznicem, suszarka do włosów, zestaw kosmetyków, ręczniki, darmowy Internet, lodówka, kuchnia ze wszystkimi sprzętami, duży taras z widokiem, a także udostępniony jest garaż zamykany pilotem z miejscem postojowym.

Klienci chwalą inne udogodnienia, jakie nie zawsze znajdują się w innych apartamentach: chroniony parking, plac zabaw dla dzieci przy obiekcie, nocleg darmowy dla dzieci do 3 lat, możliwość zapłaty kartą albo online. W obiekcie takim są też przyjmowane zwierzęta, bez dodatkowych opłat. Zameldować można się od godziny 15, a wymeldować się trzeba do godziny 12 w dniu wyjazdu. Warunki pobytu właściciele prezentują na witrynie www i w wypadku potrzeby omawiają je samodzielnie z klientami.

Można również wynegocjować zasady pobytu, co jest następnym atutem i motywuje do odwiedzin. Wybierając apartament można być pewnym, że będzie się bardzo dobrze spędzać wolne chwile lub delegację. Walory motywujące do tego, by bukować pobyt to: nowoczesność, wygoda, pełne wyposażenie, świetne usytuowanie, opcja wynajmowania apartamentu przez cały rok a także konkurencyjna cena.