Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Co to jest i jak jest wykonywana laserowa depilacja

Co to jest i jak jest wykonywana laserowa depilacja

Nadmierne owłosienie na różnych częściach ciała to problem dużej ilości kobiet. I panie te stosują różne metody na to, aby się tych niechcianych włosków pozbyć. Przeważnie realizowane to jest mechanicznymi metodami, czyli poprzez wyrywanie albo golenie. Jednak w ten sposób osiąga się krótkotrwały efekt, ponieważ włosy dość szybko potem rosną i potrzebny jest kolejny zabieg. Lecz od niedawna dostępna jest metoda pozwalająca na trwałe usunięcie zbędnego owłosienia, czyli Depilacja laserowa Warszawa.

Wykorzystywane są w niej zaawansowane technologicznie lasery, przy pomocy których niszczone są włosowe cebulki. Jeśli zawierają one odpowiednią ilość barwnika melaminy, to pod wpływem energii lasera bezpowrotnie się one niszczą, co uniemożliwia potem odrost włosów. Jeżeli melaminy nie będzie, to laser może nie pomóc, dlatego też przy włosach jasnych czy siwych warto sprawdzić, czy jest sens w ogóle zaczynania. Ponieważ włosy na ciele wyrastają w określonych cyklach, to Epilacja laserowa Warszawa powtórzona być musi kilka razy, optymalnie co około 8-10 tygodni.

Takim sposobem można się pozbyć wszystkich włosów z danego fragmentu ciała, a potem będzie potrzebny jedynie powtarzający zabieg po kilku latach. Sporo osób może mieć obawy wiążące się z bezpieczeństwem, jeśli zabieg wykonany zostanie na porządnym laserze i przez doświadczoną osobę, to na pewno nic się nie stanie. Czasem może się jedynie pojawić lekkie podrażnienie albo nieduża opuchlizna. Więcej informacji na stronie https://www.inskinclinic.pl/

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY