Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Nowocześnie zaprojektowany zestaw do rehabilitacji i ćwiczeń po udarze mózgu

Nowocześnie zaprojektowany zestaw do rehabilitacji i ćwiczeń po udarze mózgu

FitMi to nowoczesny zestaw do rehabilitacji oraz ćwiczeń po udarze mózgu. Oferuje go firma UdarRehab za pomocą witryny www. Tego typu gra rehabilitacyjna nie jest trudna, czyli osoby z niepełnosprawnością mają możliwość swobodnie dobrać dla siebie odpowiednie zadania. Dzięki tej formie do jakiej zalicza się rehabilitacja po udarze w głównej mierze poprawi się ich mobilność rąk, dłoni, tułowia a także nóg.

Używanie kompletu nie jest trudne, czyli nie ma potrzeby przeprowadzać przeszkolenia. Urządzenie samo dopasuje się do stopnia niepełnosprawności u danej osoby. FitMi to komplet rekomendowany w terapii neurologicznej, na który można dostać dofinansowanie. Są to 2 bezprzewodowe krążki razem z aplikacją terapeutyczną, przeznaczoną na komputer. Odbywające się seriami powtarzanie poszczególnych czynności podczas grania angażuje mózg i stymuluje jego neuroplastyczność. Zaawansowane pod względem technologicznym urządzenie pozwala na zrobienie większej liczby serii niż w szpitalu albo w warunkach sanatoryjnych.

Dodatkowo, to że terapia odbywa się w domu pozwoli na zachowanie wygody oraz częstsze ćwiczenie. Chory może także poćwiczyć o każdej porze, gdyż nie jest uzależniony od jakiegokolwiek rozkładu ćwiczenia. Na tyle efektywna rehabilitacja neurologiczna po udarze mózgu jest podstawą do tego, żeby chory miał możliwość wrócić do zdrowia.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY