Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Jakie plusy mają naturalne, tłoczone owocowe soki

Jakie plusy mają naturalne, tłoczone owocowe soki

Od niedawna w naszych sklepach znaleźć można całkiem sporo naturalnych, tłoczonych soków. Na początku producentów takich soków nie było wielu, ale aktualnie ich liczba dynamicznie się zwiększa. Trudno się temu dziwić, ponieważ klienci bardzo chętnie kupują te soki, nie tylko z uwagi na smak, ale też i wiele składników odżywczych. Jak się bowiem okazuje, mają one dużo większą ilość składników odżywczych, witamin i minerałów niż soki wytwarzane z koncentratu. Już nie wspominając o produktach które soki tylko udają, w których większość zawartości to cukier, syrop glukozowy czy niekiedy nawet barwniki i konserwanty.

W przypadku soków tłoczonych wszystko wygląda inaczej, do nich praktycznie nic się nie dodaje. Warzywa i owoce są czyszczone i myte, a później wyciskane w specjalnych prasach na zimno. To powoduje, że nic się nie dzieje z minerałami i witaminami, którym nic się nie dzieje. Takie soki oferowane są w paru wersjach.

Dużą popularnością cieszą się soki zwane jednodniowymi, rozlewane do butelek bezpośrednio po tłoczeniu. Konsumenci chętnie też sięgają po wersje w foliowych workach. W takich przypadkach producent soków nfc używa dodatkowej pasteryzacji w temperaturze 82 stopni, co przedłuża okres ważności nawet do pół roku. Tak więc jeśli ktoś lubi pić owocowe soki, to wybierać powinien te wyciskane. Są one wypełnione witaminami i minerałami, bez dodatków i wypełniaczy. A co najistotniejsze, może je pić cała rodzina, bowiem takie soki bez problemów dawać można nawet małym dzieciom.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY