Zabiegi o właściwościach odmładzających przy użyciu kwasu hialuronowego, proponowane w Medeste Clinic

Zabiegi o właściwościach odmładzających przy użyciu kwasu hialuronowego, proponowane w Medeste Clinic

Zabiegi o właściwościach odmładzających przy wykorzystaniu kwasu hialuronowego, proponowane w Medeste Clinic można zaliczyć do efektownych, można to zobaczyć na https://www.medeste.pl/blog/pierwsze-zmarszczki-od-jakich-zabiegow-rozpoczac-odmladzanie-skory-twarzy/. Decydują się na nie z chęcią nie tylko kobiety, ale też znacznie częściej mężczyźni. Do tego typu ingerencji zalicza się przykładowo Profhilo. Jest to nowoczesny preparat, jaki w składzie ma cząstki kwasu hialuronowego, o różnej masie. Cięższe łańcuchy odbudowują rusztowanie skóry, a lekkie gwarantują optymalne nawilżenie i napięcie. Profhilo zastymuluje produkcję włókien elastynowych i kolagenu, co wyraźnie wpływa na odmłodzenie skóry.

Wiotka tkanka skórna jest wymodelowana i przywracany będzie naturalny kontur twarzy. Dodatkowo, pobudzone są procesy regeneracji. Co ważne, profhilo nie jest tradycyjnym wypełniaczem, lecz stymulatorem tkankowym, doprowadzającym do naturalnej regeneracji skóry. Skóra po zabiegu jest napięta, nawilżona oraz odmłodzona, wobec czego rezultaty można spostrzec natychmiast.

Klientki zdecydowane są w podanej klinice na ten zabieg chociażby z tego względu. Tym bardziej, że efekty są długotrwałe. Nie ma potrzeby też poddawać się żadnej rekonwalescencji. Zabieg potrwa mniej więcej dwadzieścia minut i jest całkowicie bez odczuwania bólu, bo uprzednio nałożona jest na twarz maść znieczulająca. Rezultaty mogą utrzymywać się nawet do 1,5 roku. Przed zabiegiem pacjentki i klienci są o wszystkim poinformowani.

Dlatego mają pewność, iż warto na taki krok się decydować. Można także zapoznać się z pozostałą ofertą zabiegów w działającej na terenie Wrocławia placówce. Są to na przykład zabiegi z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego dające doskonałe efekty. Usunięte są niewielkie zmarszczki, zwiększona jest jędrność skóry i można optymalnie nawilżać skórę. Osocze bogatopłytkowe sprawdza się w konfrontacji z przebarwieniami, bliznami, wypadaniem włosów oraz łysieniem.

Osocze podane jest techniką mezoterapii igłowej, z użyciem cieńszych igieł, w znieczuleniu miejscowym. Z uwagi na to że osocze pozyskiwane jest z krwi pacjenta, można zabieg traktować jako naturalny.