Poziom bezpieczeństwa NIFTY, czyli testu nieinwazyjnego przeprowadzanego w Blumedica

Poziom bezpieczeństwa NIFTY, czyli testu nieinwazyjnego przeprowadzanego w Blumedica

Możliwości, jakie daje test prenatalny NIFTY Plus są nieocenione. Badanie to pozwala wykrywać szeroką gamę zaburzeń i wad płodu już od 10 tygodnia ciąży. Badanie to zalicza się do bardzo dokładnych, wobec czego jego wykrywalność wyznacza się na poziomie 99%. W placówce Blumedica test nifty poznań dostępny jest w trzech formach: BASIC, STANDARD a także PLUS. Odróżniają się one między sobą zakresem wykrywanych wad. W zależności od tego, jakie badanie jest wykonane, na takie również zaburzenia będzie wskazywać. Ich szczegółowy opis znajduje się na stronie internetowej.

Test prenatalny NIFTY ceniony jest za precyzję pomiarów oraz za to, że jest kompleksowy oraz nieinwazyjny. To badanie genetyczne polecane jest przyszłym mamom, a zwłaszcza tym, które mają powyżej 35 lat, jeżeli badanie przesiewowe wskazało u nich duże niebezpieczeństwo powstania aneuploidii, a także u takich kobiet które miały potwierdzone zaburzenia chromosomów u siebie albo w rodzinie. Dobrze będzie mieć świadomość tego, że zaburzenia genetyczne mogą występować w każdej ciąży.

Dlatego też podany test jest zalecany wszystkim kobietom, niezależnie od wieku i ryzyka genetycznego. Każda przyszła mama, która ma zapytania co do testu może kontaktować się z obsługą centrum medycznego oraz zapisać na wizytę. Cennik za test podany jest na witrynie www. Badanie takie jak test NIFTY często jest stresujące dla pacjentki, natomiast wtedy gdy będzie ona pod opieką Blumedica, będzie miała powód jedynie do usatysfakcjonowania. Centrum z Poznania specjalizuje się w prowadzeniu ciąż, także tych z ryzykiem. Kompleksowa pomoc ginekologiczna wynika z tego, że ginekolodzy systematycznie podwyższają umiejętności.

Testy genetyczne dla kobiet w ciąży są wykonywane precyzyjnie, a kobiety, które w nich uczestniczą mają pewność, że będą wzorcowo zaopiekowane. Informacje w temacie testu oraz informacje organizacyjne opublikowane są na witrynie placówki.