Nowoczesna klinika dentystyczna w Katowicach – Citistom

Nowoczesna klinika dentystyczna w Katowicach – Citistom

Specjalistyczna implantoprotetyka stomatologiczna zrealizowana jest w Rodzinnym Centrum Stomatologii Citistom. Odbudowa uzębienia na implantach pozwala na osiągnięcie trwałego rezultatu estetycznego oraz znacząco ulepsza zaburzoną przez utratę zębów mechanikę narządu żucia. Moment przed tym jak zostaną nałożone implanty zębów to długi proces. Obejmuje: wszczepianie implantu, osadzenie korony zęba, mostu albo protezy na implancie.

Kolejno ma miejsce również rekonwalescencja. Zabieg zrobiony jest w znieczuleniu miejscowym. Chorzy mogą się tutaj zgłosić tak samo z większymi ubytkami, jak i pojedynczymi. W katowickiej placówce stomatologicznej specjaliści mają długoletnie doświadczenie oraz regularnie się dokształcają.

Zakres usług związanych z implantami jest każdorazowo omawiany indywidualnie. Stomatolodzy kierują się potrzebami pacjentów. Implantoprotetyka rozwija się w tym miejscu na wysokim poziomie. Klienci są informowani o tym, jak będzie przebiegało leczenie. Nie ma znaczenia, jak skomplikowany jest przypadek konkretnego pacjenta, można spodziewać się, że zostanie zaleczony. Stomatolodzy z Citistom w przypadku potrzeby dokonują konsultacji między sobą, w obrębie innych specjalności, jeśli leczenie implantologiczne jest skomplikowane.

Leczenie ma miejsce po rozszerzonej diagnostyce. Po przeanalizowaniu wyników badań oraz oczekiwań chorego dentysta zaprezentuje różne rozwiązania protetyczne. Po zaakceptowaniu harmonogramu leczenia oraz kosztów finansowych, na następnej wizycie ma miejsce implantacja. Zabieg ma miejsce w sterylnych warunkach, przy pomocy dedykowanych narzędzi.

Implant umieszczony jest w kości, w otworze wykonanym przy użyciu kalibrowanych wierteł. Następnie jest wkręcony z właściwie dobraną siłą. Finalnie otrzymuje się wzorowe efekty estetyczne. Po zabiegu pacjent jest szczegółowo informowany o rekomendacjach po zabiegu. Leczenie z zakresu implantologii w Rodzinnym Centrum Stomatologii Citistom jest dokładnie zaplanowane i indywidualnie dopasowane do wszystkich pacjentów.